Kad galėtumėte apžiūrėti nuostabias Kuršių Nerijos parko vietas toliau nuo Pervalkos, siūlome Jums dar vieną paslaugą – elektrinių dviračių nuomą!

Be vargo aplenksite kliūtis ar įveiksite įkalnę, nuvažiuosite iki Juodkrantės ar Nidos. Elektros variklio galia padės ilgesnėje kelionėje. Elektriniu dviračiu galėsite važiuoti tiek trumpas, tiek ir ilgas distancijas. Jam nereikia benzino, tad tai draugiška aplinkai transporto priemonė.

Akumuliatoriaus resursas neapsiriboja 100 kilometrų. Net jei Jūsų kelionė bus ypač ilga ir akumuliatorius išseks, galite būti tikri, kad visada grįšite namo mindami pedalus kaip ir įprastiniu dviračiu. Šiai transporto priemonei nereikalingos teisės, ji itin populiari tarp senjorų.

Siūlome 3 “Esonic” firmos dviračius. Visi šių dviračių modelių rėmai yra specialiai suprojektuoti elektriniams dviračiams, pagaminti iš aliumino, gerai aprūpinti atrinkta įranga ir dalimis bei naujausiu ir patikimu ličio jonų akumuliatoriumi. Mūsų elektriniai dviračiai galiniame rate turi galingą bešepetėlinį elektrinį variklį. Pasirinkti tinkamą režimą ir atlikti kitas funkcijas pagelbėja dviratininko valdomas mini kompiuteris.

Už papildomą kainą prie dviračių galime pasiūlyti kėdutes ar priekabėles vaikams vežti.


Vieno dviračio nuomos kaina dienai: 25€
Nuomojantis dviratį 3 dienoms ir ilgiau kaina dienai: 20€


Tikime, kad ši pramoga tikrai praturtins jau ir taip puikias Jūsų atostogas Pervalkoje!

Prašau įvesti savo kontaktus bei trumpą žinutę žemiau ir aš su jums atsakysiu kaip galima greičiau.